Yiyecek ve İçecek

Opus Yatçılık olarak, misafirlerimize yeme-içme konusunda farklı kategorilerde ve bütçelerde menü seçenekleri sunmaktayız. Mavi Yolculuk yapacağınız yatı belirledikten sonra, yemek ve içecekler için sizlere istek formu gönderiyoruz. Bu istek formunda yapacağınız tercihlerle genel diyet alışkanlıklarınıza istinaden tatiliniz süresince yiyecek ve içeceklerinizi önceden belirlemiş olacaksınız. Et ağırlıklı, deniz ürünleri ağırlıklı ya da vejetaryen menülerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, kumanya siparişinizin yatınıza teslimatından Opus Yatçılık sorumlu olacaktır.

Mavi Tur konusunda tecrübeli misafirlerimiz, diledikleri takdirde tüm kumanya alışveriş sürecini kendileri gerçekleştirebilirler. Bu durumda, liste hazırlık, alışveriş ve teslimat süreçlerinin tümü misafirlerimizin takip ve sorumluluğunda olacaktır. Opus Yatçılık yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tedarikçilerimiz, yıllardır birlikte çalıştığımız ve yat kumanyası üzerine uzmanlaşmış; her daim taze ürünleri bulunduran yerel kasap, balıkçı, manav ve gıda toptancılarından oluşmaktadır.

Yatlardaki deneyimli şeflerimiz en leziz hamur işlerini, sebze yemeklerini, salataları, mezeleri, deniz ürünlerini, et yemeklerini ve tatlıları itinayla beğeninize sunacaktır.

 

Deniz Ürünleri Menü

(Balık çeşitleri, Istakoz, Yengeç, Ahtapot, Karides, Kalamar, Sübye)

Et Menü

(Dana, Kuzu, Domuz, Hindi, Tavuk)

Vejetaryen Menü

(Bakliyat çeşitleri, meyve ve sebze, kuruyemiş, unlu mamulleri, süt ürünleri, sağlıklı yağlar)

ÖNEMLİ NOT
Menü ücretlendirmeleri APA (Tedarik Ödeneği) sisteminin uygulandığı yatları kapsamaz.